IMOU Ranger SE 2MP AI Human Detect Camera 1080P

-27%

6000 L

Compare
Kategori: ,

  Përshkrim

  IMOU Ranger SE 2MP AI Human Detect Camera Baby Security Surveillance Wireless ip CCTV Indoor 4X Digital Zoom 1080P Camera
  Cmimi: 55€
  • -Rezolucioni i përmirësuar 2MP UHD
  Lente e integruar 2MP UHD, së bashku me sensorin e imazhit me ndjeshmëri të lartë dhe çipin, kamera IMOU Ranger SE 2MP kap çdo detaj me qartësi më të lartë.
  • -Ndjekja inteligjente me mbulim 360 gradë
  Kur zbulon njeriun, kamera e sigurisë automatikisht do ta gjurmojë atë dhe do të regjistrojë të gjitha lëvizjet. Rrotulloni kamerën për të parë çdo cep të shtëpisë tuaj pa humbur asnjë pikë qorre.
  • -Zbulimi i saktë i njeriut
  Zbuloni njerëzit brenda 10M për të filtruar në mënyrë efektive sinjalizimet e padobishme. Me teknologjinë e përpunimit të imazhit të nivelit të industrisë, kamera mund të gjejë me saktësi objektivat njerëzore në transmetim dhe dërgon menjëherë njoftime në smartfonin tuaj, duke ju lejuar të monitoroni atë që ka rëndësi, pa marrë alarme të rreme të bezdisshme.
  • -Funksioni i bisedës me dy drejtime
  E pajisur me teknologjinë e filtrit të zhurmës, kamera e sigurisë krijon një bisedë të përsosur të dyanshme, duke ju lejuar të ndërveproni me kafshët shtëpiake dhe familjen ose të largoni mysafirët e padëshiruar.
  • -Alarmi zanor jonormal
  Kamera do të dërgojë sinjalizime të menjëhershme në smartphone tuaj sa herë që zbulon një fëmijë duke qarë ose tinguj të tjerë jonormalë, duke ju mbajtur të vetëdijshëm për atë që po ndodh në shtëpi nga kudo.
  • -Parandalimi aktiv për të trembur larg të padëshiruarit
  Kur zbulon afrimin e padëshiruar, sirena e integruar fiket dhe drita e vëmendjes ndizet për të penguar të huajt e padëshiruar.
  • -Ngjyra e plotë në dritë të ulët
  E kombinuar me vizionin e përmirësuar të natës IR dhe një algoritëm inteligjent, kamera e sigurisë mund t’ju ofrojë vizion me ngjyra të plota edhe në dritë të ulët.
  -Shumë përdorues dhe pamje të shumëfishtë
  Mbështet përdorues të shumtë për t’i parë njëkohësisht në iOS/Android dhe PC, duke ju lejuar të ndani kamerën tuaj me deri në 6 miq dhe familje për momente të mira.