💥💥NEW HP EliteBook x360 1040 G8 Notebook Bussines 14″ Touch Screen💥💥

-37%

95000 L

Compare
Kategori:

  Përshkrim

  🎯Cmim Oferte: 850€ 🎯 ( Vetem per blerje nga Instagrami)
  ↪HP EliteBook x360 1040 elegant, i hollë dhe i lehtë transformohet në stilin e punës që keni zgjedhur. Një procesor i fuqishëm, lidhje me valë dhe siguri e fortë ju ndihmojnë të mbani lidhje të sigurt me bashkëpunëtorët dhe klientët.
  🔸Cpu i7-1185 G7 3.0 GHZ Turbo 4.80 GHZ
  🔸Ram 16 GB DDR4
  🔸SSD 256 GB
  🔸Screen 14” Full HD TouchScreen x360
  🔸Intel (R) Iris (R) XE Graphics
  🔸Bateria : 5-6 Orë
  🔸Gjendja i ri